Od Młodzika do Olimpijczyka – Warszawa

image-1

W dniu 26.04.2013 na olimpijskim obiekcie „Warszawianka” młodzi zawodnicy UKS Nawa rywalizowali w ogólnopolskich zawodach „Od Młodzika do Olimpijczyka”. W Warszawie zameldowało się 881 zawodników i zawodniczek z całej Polski, w tym bardzo liczna reprezentacja Skierniewic (34 osobowa), która wykazała się rewelacyjną formą. Oczywiście nie mogło zabraknąć medali dla naszych. Złoty zdobył Julian Dudek, startując w konkurencji 100m stylem dowolnym, zajął on również czwartą pozycję w konkurencji 100m stylem motylkowym. Konkurencję, w której Julkowi zabrakło niewiele by stanąć na podium, wygrał jego klubowy kolega Szymon Dębski. Szymon wypływał także czwartą lokatę w konkurencji 100m stylem dowolnym. Kolejne medale przywiózł do Skierniewic Kaper Orzechowski, który był drugi w konkurencji 200m stylem zmiennym oraz trzeci w konkurencji 100m stylem klasycznym, również w konkurencji 100m stylem klasycznym koleżanka klubowa Kacpra – Kornelia Walz, wywalczyła trzecie miejsce. Tuż za podium znalazł się również Bartosz Brodowski w konkurencji 100m stylem motylkowym. Łącznie zawodnicy naszego klubu ustanowili, aż 64 nowe rekordy życiowe! Serdecznie gratulujemy!