Grand Prix – Puchar Polski Kozienice

GPP_Kozienice

W dniu 16.02.2013 w Kozienicach odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski. To ostatnie zawody przed Zimowymi Mistrzostwami Polski, na których zawodnicy mogli sprawdzić swoją formę. Zdecydowanie najlepiej spisał się Krzysztof Jankiewicz, który zajął 2 miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym, 3 miejsce w konkurencji 200m tym samym stylem oraz 4 miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym. Krzysztof Karwat był 7 w konkurencji 200m grzbietem. Miejsce w pierwszej dziesiątce wywalczył również Kaper Perzankowski, który zajął także 7 pozycję w konkurencji 200m stylem motylkowym. Wspaniałą 6 lokatę na dystansie 50m stylem grzbietowym uzyskała Klaudia Soliwoda. Dziesięcioosobowa drużyna ustanowiła wiele rekordów życiowych. Pragniemy przypomnieć, że pozostali zawodnicy przebywali w tym czasie na obozie sportowym w Austrii, gdzie również przygotowywali się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w marcu.