Mistrzostwa Województwa Klas V

W czwartek 06.12.2012r. odbyły się Mistrzostw Województwa Łódzkiego klas V w pływaniu. Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że ciężka praca daje efekty. Czteroosobowa drużyna ustanowiła, aż 5 nowych rekordów życiowych. Najlepiej zaprezentował się Dawid Stefanowski, który w konkurencji 100m stylem motylkowym uplasował się na 6 pozycji, natomiast na dystansie 100m stylem dowolnym zajął 14 lokatę. Na miejscu 11 na dystansie 200m stylem zmiennym uplasował się Maciej Perzankowski. Udanym startem mogą pochwalić się również: Igor Smolczewski, który był 12 w konkurencji 100m stylem klasycznym oraz Angelika Owczarek, która zajęła 21 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym. Zawodnikom gratulujemy udanych startów oraz życzymy dalszych sukcesów!