Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

V Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

   Już po raz piąty na skierniewickiej pływalni odbyły się Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice Leszka Trębskiego.  Organizatorami  zawodów był Zespół Szkół Integracyjnych w Skierniewicach wraz z Pływalnią Miejską NAWA przy współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „NAWA Skierniewice” i Urzędem Miasta.

   Chęć podjęcia rywalizacji sportowej w pływaniu zgromadziła 334 uczniów skierniewickich szkół podstawowych. Zwycięzcami w klasyfikacji generalnej zawodów zostali uczniowie szkoły podstawowej nr 9 (628pkt) przed reprezentacją szkoły podstawowej nr 4 (295pkt) i szkoły podstawowej nr 5 (140pkt). Uczniowie zwycięskiej szkoły wywalczyli 22 złote, 20 srebrnych i 13 brązowych medali.

Wyniki konkurencji

ranking medalowy

klasyfikacja drużynowa

Brak odpowiedzi