Puchar Sprintu

Zawodnicy naszego klubu nie pozwalają sobie nawet na chwilę odpoczynku i z tygodnia na tydzień podejmują rywalizację na rozmaitych imprezach, gdzie walczą o medale, sprawdzają swoją formę oraz progres uzyskiwanych wyników. W miniony piątek 30.11.2012, osiemnastoosobowa reprezentacja skierniewickiego klubu stawiła się w Łodzi, gdzie odbył się Puchar Sprintu. W zawodach brali udział zawodnicy w wieku 12 lat i starsi. Najlepsze pozycje wśród Skierniewiczan zajmował Krzysztof Jankiewicz. Rezultaty Krzyśka gwarantowały mu złoto na dystansie 50m stylem grzbietowym, srebro w konkurencji 100m stylem zmiennym, oraz trzecią lokatę w konkurencji 50m stylem dowolnym. Miejscem na podium może pochwalić się również Klaudia Soliwoda, która wywalczyła srebro na dystansie 50m stylem grzbietowym. Klaudia dopłynęła również tuż za podium w konkurencji 50m w stylem dowolnym, oraz zajęła ósmą lokatę na 100m stylem zmiennym. Na miejscu 10, również w stylu grzbietowym, uplasował się Ernest Meszka, a miejsce 12 wywalczyła Zyga Natalia. Wszyscy zawodnicy łącznie ustanowili aż 48 nowych rekordów życiowych! Na zawodach zabrakło Krzysztofa Karwata i Kacpra Perzankowskiego, którym życzymy wytrwałości podczas wyczerpujących treningów w Wałczu, gdzie obecnie przygotowują się do startu w Mistrzostwach Polski.