Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości

W poniedziałek oraz wtorek 26-27.11.2012, czternastoosobowa reprezentacja młodych pływaków z naszego klub rywalizowała w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronności i Wytrzymałości. Zawody te miały o tyle inny charakter, że zawodnicy rywalizowali jedynie w trzech konkurencjach – 800, 400m stylem dowolnym oraz 200m stylem zmiennym. Konkurencje te miały za zadanie sprawdzić, jak sama nazwa imprezy wskazuje, wytrzymałość oraz wszechstronność pływaków. Obie te cechy na wysokim poziomie zademonstrowała nam Kornelia Walz. Kornelia popisała się zarówno wszechstronnością na dystansie 200m stylem zmiennym, gdzie wynik 2:47,24 zagwarantował jej brązowy medal, oraz wytrzymałością na dystansie 800m stylem dowolnym zajmując znakomite 5 miejsce. Dobrym występem popisał się również Kacper Orzechowski, który uplasował się na 4 pozycji w stylu zmiennym. Miejsce 11 zajęła Julia Soliwoda na dystansie 400m stylem dowolnym. Julia była również 15 w konkurencji 200m stylem zmiennym. W drugiej dziesiątce uplasował się również Brodowski Bartosz, który ukończył dystans 200m stylem zmiennym na 17 pozycji. Wszystkim zawodnikom gratulujemy nowych rekordów życiowych, a tym, którzy pierwszy raz pokonali wybrane dystanse gratulujemy udanego debiutu.