Młodzieżowe Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Ożarowa

Nasi młodzi pływacy znów spisali się na medal! I to nie jeden 😉 W czwartek 08.11.2012 podczas zawodów z cyklu  Młodzieżowych Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Ożarowa, ośmioosobowa reprezentacja skierniewickiego klubu wywalczyła aż dziesięć krążków. Zdobywcą tych dwóch najcenniejszych okazał się Kacper Orzechowski. Kacper triumfował na dystansie 100m stylem klasycznym z czasem 1:21,16 oraz na dystansie o połowę krótszym w tym samym stylu z czasem 0:37,96. Warto wspomnieć, że obydwa wyniki uzyskane przez tego młodego żabkarza są znacznie lepsze od jego dotychczasowych rekordów życiowych. Złotą medalistką została również niezawodna Kornelia Walz, pokonując dystans 100m stylem klasycznym z czasem 1:23,06. Kornelia wywalczyła również medal srebrny na dystansie 50m stylem dowolnym z czasem 0:29,98. Podobne trofea co Kornelia, przywiózł do Skierniewic jej starszy kolega – Julian Dudek. Julek zwyciężył na dystansie 100m stylem dowolnym uzyskując czas 0:59,65, uplasował się również na drugiej pozycji na dystansie 50m tym samym stylem. Dwoma srebrnymi krążkami pochwalić się może Szymon Dębski. Szymon dopłynął drugi na dystansie 50m stylem motylkowym, ustanawiając swój nowy rekord życiowy, oraz na dystansie 100m tym samym stylem. Na drugim stopniu podium stawał również Krzysztof Kowalczyk, znacznie poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy. Ostatni medal – brązowy, wywalczył dla klubu Bartosz Brodowski na dystansie 100m dowolnym.