Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Mistrzostwa Województwa Klas III – I runda

    W miniony czwartek 25.10.2012 w Łasku odbyły się Mistrzostwa Województwa Klas III. Nasz klub reprezentowało dziewięciu młodych pływaków, którzy łącznie startowali 18 razy indywidualnie oraz w jednej sztafecie 4x50m stylem dowolnym mężczyzn.

    Najlepszy występ wśród Skierniewiczan odnotował Bartosz Stefanowski, który wygrał konkurencję 25m stylem motylkowym z czasem 0:19,73. Nasz zwycięzca stawał również na najniższym stopniu podium na dystansie 50m stylem dowolnym. Medal srebrny, plasując się na podium zaraz po Bartoszu, wywalczył Bartłomiej Kaczor, który dopłynął 0,03 sekundy za swoim klubowym kolegą na dystansie 25m stylem motylkowym. Natomiast tuż za podium w tej samej konkurencji uplasował się Oliwier Zbudniewek, zaskutkowało to dominacją zawodników naszego klubu podczas dekoracji owej konkurencji, której z wiadomych przyczyn dokonywał Trener Skierniewiczan – Artur Zakrzewski. Kolejne miejsce na podium zapewnił sobie Kacper Krakowiak. Kacper dopłynął drugi w konkurencji 50m stylem grzbietowym z czasem 0:44,45.

    Poza sukcesami w konkurencjach indywidualnych, nasi chłopcy przywieźli również do Skierniewic medal brązowy wywalczony w sztafecie, w której skład wchodzili wszyscy wyżej wymienieni triumfatorzy, wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi