Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Liga Młodzików – II runda

    Pomimo męczących nas upałów za oknami, nasi zawodnicy nie próżnują. Tydzień po tygodniu uzmysławiają nam, oraz swoim rywalom, że cały czas są w formie i w stanie walczyć o medale. I to również pokazała nam nasza dwuosobowa reprezentacja startując we wtorek (22.05) w II rundzie Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Znakomitym występem popisał się Szymon Dębski zdobywając, aż 2 medale na 2 konkurencje, w których startował. Szymon zdobył srebrny medal na dystansie 100m stylem dowolnym, oraz brązowy medal w konkurencji 100m stylem motylkowym. Drugą naszą reprezentantką była o rok młodsza koleżanka Szymka – Kornelia Walz, która uplasowała się na 6 pozycji na dystansie 100m stylem dowolnym uzyskując znakomity wynik 1:08.58, który okazał się lepszy od dotychczasowej życiówki Korneli o 1,5 sekundy

    Nasi zawodnicy, tym startem, po raz kolejny uświadomili nam, że nie liczy się ilość ale jakość oraz ciężka praca, w którą wliczone są trening nawet jeśli termometry za oknem wskazują 30°C. Gratulujemy!

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi