Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Finał Grand Prix Polski – Olsztyn

    W miniony weekend sześcioro naszych reprezentantów rywalizowało na nowym, olimpijskim basenie w Olsztynie gdzie odbył się finał zawodów z cyklu Grand Prix Polski. Najlepszymi pozycjami, lecz bez nowych rekordów życiowych, wykazał się Krzysztof Jankiewicz płynąc 50, 100 oraz 200m stylem grzbietowym, zajmując kolejno 3 i dwukrotnie 4 miejsce. Miejscami zamykającymi pierwszą dziesiątkę mogą pochwalić się: Krzysztof Karwat na 200m stylem grzbietowym (pobijając o 0,11 s. swój rekord życiowy), oraz Izabela Zyga, płynąc 50m stylem klasycznym. Znakomicie zaprezentowali się również pozostali zawodnicy, w niektórych przypadkach nawet,  znacznie poprawiając swoje rekordy życiowe.

Na zawodach tych niestety zabrakło Kacpra i Ernesta, którzy zmagają się obecnie z kontuzjami. Obydwu panom, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ; ).

Warto wspomnieć, że trójka naszych reprezentantów – Krzysztof Jankiewicz, Marcin Łowicki oraz Krzysztof Karwat – została w Olsztynie. Chłopcy przez 2 tygodnie będą przygotowywać się wraz z kadrą województwa do Głównych Mistrzostw Polski. Miejmy nadzieję, że ich ciężka praca i treningowy trud zaowocuje wieloma rekordami życiowymi i znakomitymi pozycjami.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi