Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

ISM Berlin 2012

W dniach 02-04.03.2012, dwudziestodwuosobowa reprezentacja UKS NAWA Skierniewice rywalizowała w odbywających się w stolicy Niemiec zawodach pływackich pod nazwą: International Swim Meeting – Berlin 2012. Spośród aż dwudziestu ośmiu klubów z Polski, których zawodnicy startowali w Berlinie stanowiliśmy najliczniejszą reprezentację. W zawodach wzięło w sumie tysiąc czterystu dwudziestu pięciu zawodników ze stu siedemdziesięciu sześciu klubów z siedemnastu państw. Wysoki poziom sportowy zawodów jak również wspaniała organizacja pozwoliły naszym zawodnikom wspiąć się na wyżyny swoich możliwości wynikowych. Medale dla naszego klubu zdobyli: Krzysztof Jankiewicz – dwa brązowe w konkurencjach 50 i 200m stylem grzbietowym, Kacper Orzechowski – srebrny w konkurencji 100m stylem klasycznym i Kacper Perzankowski w Konkurencji 200m stylem motylkowym. W wyścigach finałowych prócz medalistów startowali również: Kornelia Walz, Szymon Dębski i Michał Dębski. Ogólnie nasi zawodnicy ustanowili sześćdziesiąt pięć rekordów życiowych. Wielkie pływackie show jakie zafundowali organizatorzy uczestnikom i kibicom – pokazy laserowe, dymy, wspaniała muzyka wraz z stojącymi na najwyższym poziomie sportowym wynikami długo pozostaną w pamięci.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi