Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA

W dniu 25.02.2012 w Warszawie wystartowała ośmioosobowa reprezentacja naszego klubu w zawodach pływackich pod nazwą „Od Młodzika do Olimpijczyka”. Medale dla naszego klubu zdobywali: złote – Julian dudek w konkurencji 100m stylem dowolnym i Szymon Dębski w konkurencji 100m stylem motylkowym, srebrne – Karol Kalisiak w konkurencji 100m stylem klasycznym, Katarzyna Sarna w konkurencji 200m stylem zmiennym, Klaudia Soliwoda w konkurencji 100m st. dowolnym i Natalia Zyga w konkurencji 100m st. grzbietowy, brązowe – Julian Dudek w konkurencji 100m stylem motylkowym i Klaudia Soliwoda w konkurencji 100m stylem grzbietowym. Zdobywając w sumie osiem medali zajęliśmy w klasyfikacji medalowej drugie miejsce.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi