Liga Młodzików – III runda

W dniu 04.11.2011 w Łodzi odbyła się finałowa runda Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Spośród jedenastoosobowej reprezentacji naszego klubu najlepiej zaprezentował się Szymon Dębski, który zwyciężył w konkurencji 100m stylem motylkowym. Klaudia Soliwoda zajmując drugie miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym dołączyła do grona zawodników, którzy pokonali ten dystans poniżej 30 sekund. Drugie miejsce wywalczyła również Natalia Zyga w konkurencji 200m stylem grzbietowym. Dwukrotnie do mety przypływała jako trzecia Katarzyna Sarna, a miło to miejsce w konkurencji 100m stylem motylkowym i w konkurencji 200m stylem zmiennym. Męska sztafeta w składzie Michał Dębski, Hubert Kalisiak, Julian Dudek i Szymon Dębski w konkurencji 4x100m stylem zmiennym wywalczyła trzecie miejsce.