VI Memoriał im. Tadeusz Sławeckiego

W dniach 15-16.10.2011 w Łodzi odbył się VI Memoriał im. Tadeusza Sławeckiego – nieżyjącego łódzkiego trenera pływania, który jako zawodnik pierwszy w województwie przepłynął 100m stylem dowolnym poniżej jednej minuty. Wspaniały sukces podczas memoriału odniósł nasz zawodnik – Marcin Łowicki, który to zwyciężył w wyścigu memoriałowym. 100m stylem dowolnym Marcin pokonał w czasie 0:54,51 pozostawiając za plecami między innymi aktualnych medalistów Mistrzostw Polski. W konkurencji 100m stylem dowolnym w kategorii młodzika zwyciężył również zawodnik ze Skierniewic Julian Dudek. Pierwsze miejsce zajął również Szymon Dębski w konkurencji 100m stylem motylkowym. Drugie miejsca zajęli: Dudek Julian w konkurencji 50m stylem dowolnym, Barbara Gruda w konkurencji 50m stylem dowolnym, Szymon Dębski w konkurencji 50m stylem motylkowym, Ernest Meszka w konkurencji 200m stylem grzbietowym, Krzysztof Karwat dwukrotnie kończył wyścigi jako drugi w konkurencji 100m stylem grzbietowym i 200m stylem grzbietowym, zaś Marcin Łowicki aż trzykrotnie zajmował drugie miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym w konkurencji 200m stylem dowolnym i w konkurencji 200m stylem zmiennym. Trzecie miejsca wywalczyli: Julian Dudek w konkurencji 50m stylem motylkowym i Szymon Dębski w konkurencji 50m stylem dowolnym.