Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Ogólopolski Sprawdzian Wszechstronności

Sezon 2011/2012 wprawdzie zawodnicy naszego klubu treningowo rozpoczęli się jeszcze w sierpniu, ale dopiero w dniach 06-07.10.2011 zainaugurowali pierwszymi startami w zawodach. W Łodzi odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności w którym wystartowało 107 zawodników. Zawody bardzo trudne wymagające wszechstronności i wytrzymałości (każdy zawodnik musiał wystartować w pięciu konkurencjach) okazały wspaniała lekcją na początek sezonu dla naszych zawodników…

 WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi