Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

W dniach 14-15.06.2011 odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu. Zawody rozegrane zostały na otwartej pływalni 50-cio metrowej łódzkiej Anilany. Dla większości naszych zawodników był to pierwszy w tym sezonie start na obiekcie o wymiarach olimpijskich, mimo to do Skierniewic przywieźli 10 medali. Złote medale wywalczyli nasi grzbieciści, Krzysztof Jankiewicz na dystansie 50m i Krzysztof Karwat na dystansie 200m. Srebrne medale zdobyli Kacper Perzankowski w konkurencjach 100m i 200m stylem motylkowym, Marcin Łowicki w konkurencjach 400m i 1500m stylem dowolnym, Jakub Kowalczyk w konkurencji 200m stylem klasycznym oraz medale brązowe zdobyli w konkurencji 50m i 200m stylem dowolnym Marcin Łowicki i Kacper Perzankowski w konkurencji 50m stylem motylkowym.