Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11lat

W dniach 28-29.05.2011 w Łasku odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki zawodników 10-11lat. Z bardzo licznej bo aż dwudziestosześcioosobowej reprezentacji UKS NAWA Skierniewice najlepiej zaprezentowali się: Kornelia Walz, która zwyciężyła w konkurencji 100m stylem klasycznym oraz Kacper Orzechowski, który był drugi również w konkurencji 100m stylem klasycznym. Nasza kobieca sztafeta w składzie Kornelia Walz, Aleksandra Mrówka, Izabela Juźwiuk i Kaja Dudek, dwukrotnie zajmowała trzecie miejsca, było to zarówno w konkurencji 4x50m stylem zmiennym jak i w konkurencji 4x50m stylem dowolnym.

11-latkowie

-prowadzony będzie indywidualny ranking ogólnopolski oddzielnie dla każdej konkurencji wyłącznie dla zawodników

startujących w 4 konkurencjach indywidualnych oraz ranking sztafet – jako podstawa utworzenia klasyfikacji drużynowej.

– do klasyfikacji drużynowej klubu liczone są: 3 najlepsze wyniki w każdej konkurencji indywidualnej dziewcząt i chłopców oraz 2 najlepsze wyniki zespołów sztafetowych (dziewcząt i chłopców)

10-latkowie

– prowadzony będzie indywidualny ranking ogólnopolski oddzielnie dla każdej konkurencji, wyłącznie dla zawodników

startujących w 4 konkurencjach indywidualnych – jako podstawa utworzenia klasyfikacji drużynowej.

– do klasyfikacji drużynowej Klubu liczone są: 3 najlepsze wyniki w każdej konkurencji indywidualnej dziewcząt i chłopców.

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS NAWA SKIERNIEWICE

Brak odpowiedzi