Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO I NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA SKIERNIEWIC W ROKU 2010

Kopia _JLK57801

W dniu 17.02.2010, podczas I Gali Mistrzów Sportu, kapituła powołana przez Prezydenta Miasta Skierniewice, przedstawiła wyniki plebiscytu: najlepszym sportowcem Skierniewic w roku 2010 został uznany zawodnik UKS NAWA Skierniewice Krzysztof Jankiewicz, Kacper Cwalina uplasował się na dziewiątym miejscu.

IMG_6115dudek1

W plebiscycie na najpopularniejszego sportowca regionu Skierniewickiego zorganizowanego przez redakcję Dziennika Łódzkiego – ITS, zwyciężyła nasza zawodniczka Paulina Zyga drugie miejsce zajął również nasz zawodnik Julian Dudek.

GRATULUJEMY!!!

Brak odpowiedzi