Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

PENTA DAY

W dniu 01.10.2010 w Łodzi odbyły się zawody z cyklu PENTA DAY, w których wystartowało 13 zawodników UKS NAWA Skierniewice (Amelia Małkus, Klaudia Zakrzewska, Izabela Juźwiuk, Aleksandra Mrówka, Kornelia Walz, Kaja Dudek, Natalia Wiercioch, Michał Skrzypiński, Julian Dudek, Paweł Krawczyk, Szymon Dębski, Bartosz Brodowski, Kacper Orzechowski). W rywalizacji dwuboju nowoczesnego nasi zawodnicy stawali na podium: Julian Dudek trzecie miejsce, Kornelia Walz trzecie miejsce i Kacper Orzechowski również trzecie miejsce. wyniki dziewczęta…, wyniki chłopcy… Równolegle podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w dwuboju nowoczesnym. Drużyna Naszego klubu zajęła 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji, zaś indywidualnie Julian Dudek wywalczył srebrny medal. wyniki dziewczęta…, wyniki chłopcy…

WYNIKI PŁYWANIA NASZYCH ZAWODNIKÓW…

penta_day

Brak odpowiedzi