Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców

W dniach 27-30.11.2008 w Gorzowie Wielkopolskim odbywały się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. Wspaniały sukces odnotował na tychże zawodach Krzysztof Jankiewicz, w konkurencji 200m stylem grzbietowym wywalczył Vice Mistrzostwo Polski (1:58,58), zaś w konkurencji 100m stylem grzbietowym wywalczył brązowy medal (0:54,49). W konkurencji 50m stylem grzbietowym uplasował się zaraz za podium zdobywając IV miejsce (0:25,67). Skład reprezentacji: Iga Burzyńska, Jacek Flis, Mateusz Gajda, Krzysztof Jankiewicz, Piotr Wawrzyńczak, Paulina Zyga. Link do wyników..