Witamy na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego NAWA Skierniewice! Aktualności RSS

Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić. Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom - to wszystko należy do cnót sportowca.
Jan Paweł II

Jubileusz NAWY Skierniewice

Rok 2008 jest rokiem jubileuszowym dla pływaków NAWY Skierniewice, to już dziesięć lat pływania sportowego w Skierniewicach, pięć lat istnienia sekcji pływackiej NAWA i pięć lat działalności uczniowskiego klubu sportowego „NAWA SKIERNIEWICE”.

Chcąc uświetnić obchody jubileuszu, postanowiliśmy podjąć wyzwanie i ustanowić Rekord Świata w pływaniu sztafetowym 24-godzinnym. Wyścig odbywał się będzie na pływalni miejskiej w Skierniewicach będzie trwał nieprzerywalnie przez okres 24 godzin, uczestnicy sztafety będą zmieniać się w systemie sztafetowym. Start do wyścigu odbędzie się w dniu 17.10.2008 o godzinie 15:00 (pływalnia miejska w Skierniewicach ul. B. Prusa 6a), zaś część oficjalna obchodów rozpocznie się w dniu 18.10.2008 o godzinie 17:00 (aula Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach ul. Tetmajera 7).

Brak odpowiedzi